Ola
30-07-12 0 Odsłon

Nazwaliśmy ja Pysia :-). Znalazłam ją miaucząca co sił w płucach na trawniku przy bardzo ruchliwej ulicy w Gdyni. Jak to bywa najczęściej nikt nie zwracał na Nią uwagi :(. Oczka miała zaropiałe, okazało sie, że jest z katarem kocim :(. Jednakże jest w trakcie leczenia i jest coraz lepiej. Jednak niestety nie mozemy Jej zatrzymac :( i szukamy dla niej super domku. Mała jest jak żywe złoto - biega, broi jak sie da, strasznie ciekawa jest, bardzo lgnie do ludzi. Moze sie sama bawić całe godziny ale najlepiej jakby Jej człowiek był obok :-). Wprowadza dużo radości w zycie :), co do innych zwierząt - nieśmiało obserwuje, ale nie wykazuje agresji, bardziej ciekawość. Sama je, pije wode, załątwia się do kuwety.

Telefon: 513855102

Podobne ogłoszenia

  • Oddam małe kotki (szarobure oraz czarne)

    Oddam małe kotki (szarobure oraz czarne)

    Oddam małe kotki w dobre ręce, są dużo ładniejsze niż na zdjęciu, w razie potrzeby dowiozę do miejsca zamieszkania, MIŃSK MAZOWIECKI I OKOLICE nr tel. 513021708.


  • Pilnie oddam sterylizowane kocieta

    Pilnie oddam sterylizowane kocieta

    Prześliczne zadbane zdrowe o aksamitnej sierści ,odrobaczone,odpchlone kocięta(ok.4mies.) szukają kochających właścicieli , którzy obdarzą je miłością i otoczą ciepłem swych serc . Na życzenie . Jeśli ktoś zdecyduje się na kotka ode mnie, przed…comments powered by Disqus

Udostępnij

Polecamy