Ola
30-07-12 0 Odsłon

Nazwaliśmy ja Pysia :-). Znalazłam ją miaucząca co sił w płucach na trawniku przy bardzo ruchliwej ulicy w Gdyni. Jak to bywa najczęściej nikt nie zwracał na Nią uwagi :(. Oczka miała zaropiałe, okazało sie, że jest z katarem kocim :(. Jednakże jest w trakcie leczenia i jest coraz lepiej. Jednak niestety nie mozemy Jej zatrzymac :( i szukamy dla niej super domku. Mała jest jak żywe złoto - biega, broi jak sie da, strasznie ciekawa jest, bardzo lgnie do ludzi. Moze sie sama bawić całe godziny ale najlepiej jakby Jej człowiek był obok :-). Wprowadza dużo radości w zycie :), co do innych zwierząt - nieśmiało obserwuje, ale nie wykazuje agresji, bardziej ciekawość. Sama je, pije wode, załątwia się do kuwety.

Telefon: 513855102

Podobne ogłoszenia

  • Oddam kotki

    Oddam kotki

    Mam do oddania 2 małe kotki :) Czarnego kocurka i czarną kotkę. Mają około 7 tygodni i są już gotowe do oddania. Po więcej informacji zapraszam pod numerem telefonu 791 590 290. Kotek w prążki zarezerwowany.


  • Kotek Poznań

    Kotek Poznań

    Poszukuję domu dla kota. Ze względu na alergię członka rodziny niestety nie mogę go zatrzymać, choć jest mi bardzo przykro z tego powodu. Kot jest wykastrowany, przyzwyczajony do życia w mieszkaniu, niewychodzący. Bardzo towarzyski w stosunku do ludzi…comments powered by Disqus

Udostępnij

Polecamy