Bezpłatne ogłoszenia osób które chcą przygarnąć kota

Opublikuj nowe ogłoszenie

szukamy domu dla znalezionego kota

  • Data publikacji: 25-09-16

Szukamy domu dla znalezionego kota. Właściciel nie zgłasza się. Osoby mogące pomóc proszę o telefonowanie lub smsowanie pod numer telefonu: 667 374 159 Kot mieszka obecnie w Zduńskiej Woli (woj. łódzkie).

Czytaj więcej

Szukam tego kotka

  • Data publikacji: 18-08-16

Szukam tego kotka. Ostatnio (7 sierpnia 2016r.) widziany pod kościołem św. Ludwika we Włodawie. Jeśli ktoś go widział proszę o informację.

Czytaj więcej

Oddam kotki

  • Data publikacji: 01-08-16

Mają ponad 2 miesiące. Nauczone korzystania z kuwety, mogą przebywać w domu jak i na zewnątrz.Wielkopolska - Okolice Krzyża Wielkopolskiego, Piły.

Czytaj więcej

Przygarnę kota sfinksa

  • Data publikacji: 31-07-16

Chętnie przygarnę kota sfinksa. Jest to jedyne chyba zwierzę (oprócz żółwia i rybek), które może mieszkać u nas ze względu na alergię na sierść mojej żony.

Czytaj więcej

Oddam 4 letnią kotkę ze wszystkim

  • Data publikacji: 23-07-16

witam muszę oddać 4 letnią kotkę :( z wielkim bólem serca. Ostatnio ciągle choruje i niestety przez kicie. Zależy mi aby trafiła do dobrego domu. Chowana z dziećmi i yorkiem. Kicia przytulasek straszny. Kozysta z kuwety. Grzeczna . Oddam z 2 kuwetami…

Czytaj więcej

oddam 10 miesięczna tricolorke w bardzo dobre ręce :)

  • Data publikacji: 21-07-16

Oddam kotkę do domu z ogrodem w którym nie mieszkają małe dzieci. Kotka jest bardzo bardzo łowna mieszka obecnie w mieszkaniu bez balkonu. Ma 10 miesięcy, mamy ja odkąd skończyła miesiąc, kot bardzo potrzebuje wychodzenia na dwór nie nadaje się do życia w…

Czytaj więcej

Kategorie

Strona główna - Przygarnę kota

Udostępnij

Polecamy