ALASKA

 • Proszę o kontakt
 • Published date: Listopad 18, 2017
  • Warszawa, mazowieckie

Alaska
Umaszczenie: czarne
Urodzony: 1.04.2016
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: tak
Test Fiv: ujemne
Test Felv: ujemne
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak
Relacja z kotami: przyjazne
Relacja z psami: nie sprawdzono

Alaska trafiła do nas wraz z rodzeństwem prost ze śmietnika. Kociaki zostały wyrzucone niczym śmieci w foliowej reklamówce. Tylko przypadek sprawił, że udało im się przegryźć foliową reklamówkę i się z nie wydostać, a na ich drodze pojawiła się przypadkowa osoba, która postanowiła kociej gromadce pomóc.

Alaska to niesamowicie urocza i rezolutna, młoda kocia dama, która uwielbia spędzać długie godziny na zabawie. Największą jej miłością są piórka, którymi mogłaby się bawić non stop. Jednak pluszową myszką czy piłeczką z dzwoneczkiem też nie pogardzi. Alaska w końcu, jak przystało na prawdziwą kocią damę, musi dbać o kilogramy. Bo kto to widział, żeby taka mała czarna miała dodatkowe kilogramy!

Poza zabawkami Alaska ma jeszcze dwie wielkie miłości – człowieka i koty. Kiedy na jej drodze staje człowiek, nic więcej się dla niej nie liczy – uwielbia przytulanki, mizianki i głaski. Wtedy od razu włącza się jej traktorek i ugniatanie łapkami. Jak tylko człowiek na chwilę usiądzie lub kładzie się do łóżka, Alaska jest pierwsza! Nie ważne, jak, gdzie i czy wygodnie, najważniejsze, że blisko człowieka. A ile jest przy tym mruczków, ugiatania i baranków! Koteczka super dogaduje się również z innymi kotami – lubi z nimi psocić, ale też chętnie zaśnie wtulona w kociego towarzysza, dlatego w nowym domu musi mieć kumpla. Chętnie zamieszka w nowym domu z innym kotem.

505 736 044
505 736 046
[email protected]


Kot jest kastrowany/sterylizowany: Tak

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • TEKSAS

  TEKSAS

  Oddam kota Warszawa (mazowieckie) Listopad 18, 2017
  Proszę o kontakt
 • Kurkuma

  Kurkuma

  Oddam kota Warszawa (mazowieckie) Listopad 18, 2017
  Proszę o kontakt
 • Arizona

  Arizona

  Oddam kota Warszawa (mazowieckie) Listopad 18, 2017
  Proszę o kontakt

  Oddam psa - głoszenia o psach do oddania

  Yandex.Metrica