Arizona

 • Proszę o kontakt
 • Published date: Listopad 18, 2017
  • Warszawa, mazowieckie

Arizona
Umaszczenie: bure z białym
Urodzony: 1.04.2016
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak
Relacja z kotami: przyjazna
Relacja z psami: nie sprawdzono

Arizona wraz z rodzeństwem trafiła do nas prosto ze śmietnika, gdzie została wyrzucona w foliowej reklamówce. Na szczęście dzieciaki wydostały się z pułapki, przegryzając foliową torebkę, a ich miauczenie usłyszała przypadkowa osoba, która postanowiła im pomóc. Dziś kociaki są zdrowe, odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane. Czekają teraz na swój dom na zawsze.

Arizona to urocza, młoda kocia dama, która obowiązki swoje wypełnia należycie i z pełnym poświęceniem, polując na pluszowe myszki i piłeczki. Wydaje się nam jednak, że jej największą miłością jest polowanie na muszki, których wypatruje z wielkim zaangażowaniem. Arizona to niezwykle bystra koteczka, to ona pierwsza wie, jak używać zabawki, jak wejść po nowym drapaku. Patrząc na nią ma się wrażenie, jakby rozwiązywała w głowie najtrudniejsze zagadki matematyczne, wyznaczała trajektorie lotu muszek, które ściga. Mądre oczy i duże zakończone czarnymi pędzelkami uszy nie pozwalają obok Arizony przejść obojętnie.

Arizona nie ma czasu, aby zbyt długo siedzieć u człowieka na kolanach, za to gdy zbliża się pora wieczornego snu już czeka w łóżku. Nie natarczywie, ale z wielką kocią czułością zajmuje miejsce przy człowieku. Pozwala się miziać pokazując swój pięknie ubarwiony brzuszek z bursztynowymi refleksami i czarne poduszeczki na łapkach. Jakiś hałas czy goście w domu to znak, że trzeba przybiec i sprawdzić, co się dzieje. Kto taką damę wprowadzi do swojego domu, zabierze kawał szczęścia dla siebie i innego kota (kotów), który będzie chciał z nią dzielić kocie sprawy.

Arizona kocha inne koty, dlatego w nowym domu musi mieć kociego kumpla. Chętnie zamieszka z którymś z naszych podopiecznych np. z Kurkumą lub innym przyjaźnie nastawionym kotem, który jest już w przyszłym domu.

505 736 044
505 736 046
[email protected]


Kot jest kastrowany/sterylizowany: Tak

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • BIRMA

  BIRMA

  Oddam kota Warszawa (mazowieckie) Listopad 18, 2017
  Proszę o kontakt
 • NEPAL

  NEPAL

  Oddam kota Warszawa (mazowieckie) Listopad 18, 2017
  Proszę o kontakt
 • Mela

  Mela

  Oddam kota Warszawa (mazowieckie) Listopad 18, 2017
  Proszę o kontakt

  Oddam psa - głoszenia o psach do oddania

  Yandex.Metrica